Menu Zamknij

Wynajem kruszarek i przesiewaczy

Wynajem kruszarki udarowej RUBBLE MASTER

Kruszarki udarowe RUBBLE MASTER to kompaktowe maszyny, przystosowane do produkcji wysokiej jakości produktu z różnych materiałów. Najczęściej ich zadaniem jest przetwarzanie: gruzu, betonu, asfaltu, szkła czy węgla. 

Nasza kruszarka jest wyposażona w system wstępnego oczyszczania materiału. Wyposażenie w boczną taśmę umożliwia czyszczenie kruszywa z drobnej frakcji, jak ziemia czy inne mniejsze odpady, jeszcze przed trafieniem do komory kruszącej. Natomiast separator magnetyczny skutecznie eliminuje wszystkie metalowe odpady, na przykład druty zbrojeniowe i im podobne z pokruszonego materiału.

Kompaktowe rozmiary niewymagające transporty nadgabarytowego, dodatkowo prostota jej konstrukcji pozwala na szybkie rozstawienie, dzięki czemu jest gotowa do pracy niemal od razu po dostarczeniu na miejsce robót.

Wysoka jakość produkowanych kruszyw to atuty wyróżniające naszą kruszarkę na rynku. Jako jedna z nielicznych kruszarek jest w stanie rozdrabniać produkt na frakcje o rozmiarze 0-20 mm. 

Jeśli potrzebne Państwu efektywne kruszenie asfaltu, szkła, gruzu czy betonu, to zapraszamy do skorzystania z wynajmu nowoczesnej kruszarek. Maszyna firmy Rubble Master jest najlepszą w swojej klasie.

Może również posłużyć do rozdrobnienia węgla na ekogroszek, dzięki czemu znajduje zastosowanie również w przemyśle górniczym.

Nasza propozycja skierowana jest do klientów z całej Polski głównie do klientów z województwa śląskiego, a przede wszystkim z Bytomia, Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza, Katowic i okolic.

Wynajem przesiewacza mobilnego MPB 14.44

Mobilny przesiewacz bębnowy jest optymalnym rozwiązaniem dla firm, które zajmują się recyklingiem materiałów budowlanych, produkowaniem biomasy,  recyklingiem odpadów , kompostowaniem i sortowaniem. 

Wykorzystanie przesiewacza do hummusu będzie użyteczne wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność zastosowania zautomatyzowanej oraz mobilnej techniki przesiewu. Solidne komponenty, które są odporne nawet na duże przeciążania, a także zaawansowane technologicznie systemy gwarantują wydajność oraz ekonomiczność użytkowania maszyny.

Zastosowanie przesiewacza bębnowego MPB 14.44

Maszyna ta jest idealna dla różnych branż, w tym budowlanej (m.in. infrastrukturalnej). Stosując przesiewacz do humusu do oczyszczania ziemi wykopanej pod kanalizację lub okablowanie, można wygenerować realne oszczędności – przede wszystkim eliminując koszta związane z zakupem piachu potrzebnego do zasypania rowu, a z drugiej strony – zmniejszając wydatek na utylizację odpadów. 

Oprócz branży budowlanej, przesiewacza bębnowego można z powodzeniem użyć również do oczyszczenia danego surowca ze śmieci, kruszywa, kompostu czy odpadów drzewnych. Dzięki regulacji prędkości obrotu bębna można również wykorzystać go w przemyśle rolniczym do oczyszczania warzyw z ziemi bez ryzyka uszkodzenia ich. 

Jeśli więc interesuje Państwa wynajem tego typu urządzenia na Śląsku, szczególnie w takich miastach, jak: Zabrze,  Tarnowskie Góry, Gliwice, Bytom, to zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy, że z urządzeniem MPB 14.44 uzyskacie Państwo czarnoziem, idealny do wykorzystania jako materiał budowlany, ziemię ogrodową czy innych zastosowań.